Starožitnosti

Další starožitnosti najdete na webu www.antiquemobel.cz

Aukce Mikšík

Vítejte na aukčním webu Aukce starožitnosti Mikšík

Nabízíme on line aukce starožitností a uměleckých předmětu. V naši nabídce najdete starožitný nábytek, hodiny, obrazy, sochy, sběratelství. Do sběratelské nabídky jsme zařadili : zbraně, šperky, hračky, betlémy, hudební a hrací automaty, sklo, porcelán, plastiky, skulptury a další. Nabídne Vám v dražbě klasické umělecké předměty a starožitnosti z období gotiky až po současnost. Dvacátá století bylo zaměřeno na Design. Secese. Art Deco a Funkcionalismus. Pro sběratele toho období jsme nachystaly velkou nabídku kvalitních starožitnosti všeho druhu. Aukce se konají třikrát  do roka. Na jaře, na podzim + předvánoční aukce. Přesný termín včas upřesníme.

Starožitnosti Antik Praha
Na Křenkově 41/17
Praha-Slivenec
+420 602 679 919 antik.inzerce@antiquemobel.cz