Starožitnosti

Další starožitnosti najdete na webu www.antiquemobel.cz

Jak se zúčastnit aukce

  1. Podmínkou pro učast v naši on line aukci je registrace.
  2. Pokud nejste ještě registrován(a), pak se registrujte
  3. Podmínkou pro nákup a prohlídku vystavených předmětu na naši adrese je kauce. Vis. Obchodní podmínky.
  4. Po složení kauce na náš učet vyčkejte přijetí kauce, po přijetí Vám bude odeslána emailem informace o aktivaci Vašeho účtu a můžete se účastnit probíhající aukce. Vis obchodní podmínky.
  5. Zboží určené k prodeji je vystaveno před zahájením aukce na serveru www.aukce-miksik.cz Prohlídku vybraných předmětu určených k aukčnímu prodeji je možné dohodnout v předem dohodnutém termínu na naší adrese. Prohlídky nabízeného zboží budou ukončeny jeden den před zahájením první aukce. Vis. Obchodní podmínky.
  6. Pokyny pro převzetí a doručení koupeného předmětu. Po připsání výherní ceny na náš učet si můžete zboží převzít na naši adrese.Vis. Obchodní podmínky.
  7. Při nákupu pouze jednoho předmětu který nepřesáhne hodnotu kauce, bude rozdíl finanční hodnoty vrácen po ukončení aukce na učet dražitele. Vis. Obchodní podmínky.
  8. Pro naše klienty a kupující na Slovensku máme zajištěno bankovní spojení pro Českou a Slovenskou republiku v Euro bez poplatku. Bankovní učet : Fio Bank. Vklad v hotovosti na účet : poplatek jedno euro. Dopravu zajistí dopravní služba Top Trans. Dopravu platí kupujici.
  9. Nabídněte nám Vaše starožitnosti do aukčního prodeje. Předvánoční Aukce starožitnosti na www.aukce-miksik.cz bude zahájena v termínu : 10 -14. 12. 2014. Prohlídky nabízených předmětu v termínu : 1 - 9. 12. 2014Starožitnosti Antik Praha
Pilská 6
Praha 14 Hostavice, 198 00
+420 602 679 919antik.inzerce@antiquemobel.cz